Referenční stránka - tvorba webových presentací

 

Chci retnu www.chcirentu.cz Chci retntu je web zaměřený na dlouhodobou správu osobních financí. Autorem článků je Radim Klečka. Zde se dozvíte co dělat s volnými penězi, jak je ve svém domácím rozpočtu najít a také jaké překážky Vás čekají při budování osobní renty.
Pektin , Marmeláda www.varimezovoce.cz Dodavatel přírodního Pektinu a domácích marmelád a džemů
JKV cz - Trade&Logistic s.r.o. www.jkv.eu JKV cz - Trade&Logistic s.r.o. provozuje Copy Centrum v Přerově. Zajišťuje a provádí barevné, černobílé kopírování a tisk, web presentace, laminování, výrobu vizitek, kartiček, pozvánek, blahopřání, oznámení, novoročenek, kalendářů.
I&C Tech s.r.o. www.ictech.cz Společnost I&C Tech, s.r.o. je společností zabývající se návrhem, projekčním řešením, naprogramováním a samostatnou instalací systému Měření a Regulace a to včetně nadstavbové části BMS (Building Management system).
Hydro-Eko, Přerov www.hydro-eko.cz Ing. František Zábranský je autorizovaný inženýr v oboru vodohospodářské stavby - jeho kancelář se zabývá  projekční, inženýrskou činností, v oblasti vodohospodářských a ekologických staveb, stejně jako jejich realizací
Čištění koberců, Přerov a okolí www.vycistitkoberec.cz Čištění koberců, půjčování stroje na čištění, Přerov a okolí
Překlady a tlumočení, Prostějov www.pecinkova.net Kancelář paní Jany Pečínkové Vám nabízí služby v oblasti tlumočení a překladů. Provádí překlady dokumentů,  odborných textů, manuálů, smluv do  Angličtiny, Francouzštiny, Italštiny, Němčiny a Ruštiny.
Auto cleaning, údržba vozů, Lipník nad Bečvou www.cisteauto.eu Firma se zabývá činnostmi v oblasti údržby automobilu - čištění automobilů , kódování autoskel, renovace laků, svařování plastů.
Stěhování jednoduše www.stehovanijednoduse.cz Stěhovací firma pan Romana Šolce Vám zjednoduší život při stěhování. Stěhování provádí z a do oblastí Přerov, Olomouc, Kroměříž, Prostějov, Hranice, Kojetín, Hulín, Zlín, Otrokovice, Lipník nad Bečvou .